DOSTAWA

JAKI JEST OBSZAR DOSTAWY DIET?
Nasze diety dostarczamy do większości miejscowości na terenie całej Polski. Jeśli na naszej liście dostaw nie ma Twojej miejscowości, koniecznie do nas napisz - postaramy się to zmienić.
CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ DIETĘ NA KONKRETNĄ GODZINĘ?
Diety dostarczamy w godzinach od 2.00 do 9.00. Niestety nie ma możliwości umówienia się na dostawę na konkretną godzinę. Można natomiast wskazać godzinę, do której najpóźniej dieta ma dotrzeć na wskazany adres.
CZY MOGĘ PRZENIEŚĆ ZAMÓWIONĄ DIETĘ Z JEDNEGO DNIA NA INNY?
W dowolnym momencie możesz przełożyć posiłek z jednego dnia na inny. Dyspozycję zawieszenia diety wykonasz samodzielnie w panelu klienta w zakładce Historia Zamówień. Dietę możesz zawiesić z dwudniowym wyprzedzeniem. W poniedziałki do g. 14.00 zawieszasz dietę środową i kolejne ( i analogicznie: we wtorki - czwartkową, w środy - piątkową, w czwartki - sobotnią i niedzielną, w piątki do g. 14:00 - poniedziałkową itd.).
CZY MOGĘ ZMIENIĆ ADRES DOSTAWY?
Zmianę adresu dostawy wykonasz samodzielnie w panelu klienta w zakładce Historia Zamówień. Zmiany adresu dostawy możesz dokonać najpóźniej do godziny 11.00 dnia roboczego poprzedzającego realizację diety. Użycie kodów rabatowych może ograniczyć lub uniemożliwić zmianę adresu dostawy. Z każdym wydanym kodem rabatowym dostępne są warunki dostawy diet.
CZY DOWOZIMY DIETY W WEEKENDY ?
Diety dostarczamy od poniedziałku do soboty. Diety zamówione na sobotę i/lub niedzielę dostarczane są w sobotę.
NA ILE DNI MOGĘ ZAMÓWIĆ DIETĘ?
Dietę możesz zamówić na okres od 1 dnia do maksymalnie 90 dni naprzód (z wyłączeniem dni wolnych).
Z JAKIM WYPRZEDZENIEM TRZEBA ZAMAWIAĆ DIETĘ?
Wszystkie diety można zamawiać z dwudniowym wyprzedzeniem. W poniedziałek do godz. 14.00 można zamówić dietę na środę i dni następne. We wtorek do godz. 14.00 można zamówić dietę na czwartek i dni następne. W środę do godz. 14.00 można zamówić dietę na piątek i dni następne. W czwartek do godz. 14.00 można zamówić dietę na sobotę i dni następne. W piątek do godz. 14.00 można zamówić dietę na poniedziałek oraz dni następne.
KIEDY DOSTARCZANE SĄ DIETY WEEKENDOWE?
Diety zamówione na sobotę i/lub niedzielę dostarczane są w sobotę. W niedziele nie dostarczamy diet.

PŁATNOŚCI

CZY OFERUJEMY RABATY? JAK ZDOBYĆ KOD RABATOWY?
Udzielamy rabatów w przypadku dowozu minimum 2 diet na jeden adres dostawy. Żeby otrzymać kod rabatowy skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.
CZY ZA DIETĘ MOŻNA ZAPŁACIĆ GOTÓWKĄ?
Za dietę można zapłacić przelewem bankowym lub płatnością elektroniczną. Nasi pracownicy i kurierzy nie przyjmują gotówki.
JAK MOGĘ ZAPŁACIĆ ZA DIETĘ?
Za dietę zapłacisz za pomocą modułu płatności elektronicznych dostępnego na naszej stronie po dokonaniu zakupu lub za pomocą przelewu tradycyjnego. Płatności elektroniczne są księgowane przez nas natychmiast, natomiast przelew tradycyjny jest księgowany po uznaniu naszego rachunku bankowego, co trwa z reguły od 1 do 2 dni. Realizacja diety zostaje potwierdzona w momencie zaksięgowania płatności.

O DIECIE

CO WCHODZI W SKŁAD NASZEJ DIETY?
W skład każdej diety wchodzi 5 posiłków: I śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Każdy posiłek jest indywidualnie zapakowany w mocne, hermetyczne pudełko, które możesz podgrzewać w kuchence mikrofalowej. Każda dieta dostępna jest w kilku wariantach kaloryczności i jest zbilansowana zgodnie z aktualnymi wytycznymi dietetycznymi.
KTO MOŻE PRZEJŚĆ NA NASZĄ DIETĘ?
Nasze diety dedykujemy osobom chcącym pozbyć się zbędnych kilogramów oraz osobom, które pragną zdrowo jeść na co dzień bez konieczności systematycznego gotowania, martwienia się o zakupy, liczenia kalorii i konsultacji z dietetykiem. Każdemu klientowi pomagamy dobrać optymalny rodzaj diety i odpowiedni poziom kaloryczności.
JAKĄ KALORYCZNOŚĆ POSIŁKÓW WYBRAĆ?
Ilość kalorii w diecie dobierz odpowiednio do celu, jaki sobie stawiasz. Jeśli się odchudzasz, stosuj dietę z ilością kalorii niższą od Twojego dziennego zapotrzebowania na energię. Utrzymujesz wagę i dbasz o zdrowe odżywianie? Wybierz dietę o kaloryczności odpowiadającej Twojemu dziennemu zapotrzebowaniu na energię.
JAK NALEŻY ODGRZEWAĆ JEDZENIE?
Posiłki przeznaczone do odgrzania są przez nas specjalnie oznaczone. Potrawy odgrzewaj w kuchence mikrofalowej, bezpośrednio w pudełkach około 2-3 minut na średnim poziomie mocy. Przed umieszczeniem pudełka w kuchence koniecznie nakłuj wierzchnią folię w kilku miejscach widelcem. Po podgrzaniu posiłki przełóż na talerz. Smacznego!
CZY MOŻNA WYKLUCZYĆ JAKIEŚ SKŁADNIKI Z DIETY?
W obecnej chwili nie ma możliwości wykluczenia składników z diet.
CZY DIETA BEZ GLUTENU I LAKTOZY JEST PRZEZNACZONA DLA OSÓB CHORYCH NA CELIAKIĘ?
Dieta ta nie jest przeznaczona dla osób chorych na celiakię, ponieważ mogą się w niej znaleźć śladowe ilości glutenu.